Rzymskie łaźnie, fińskie sauny, tureckie hammam ‒ ciepłe kąpiele wielbiono od starożytności. Villeroy & Boch powraca do źródeł – ale nie zapomina o osiągnięciach najnowszej techniki! W ten sposób powstała domowa sauna SA-Line. Jej dobroczynne właściwości nie tylko hartują ducha, lecz także leczą ciało. Rozgrzewają, oczyszczają i uspokajają – o każdej porze roku i dnia!

Sauna SA-Line z kolekcji Vivia Villeroy & Boch w białym kolorze

Gorąca kąpiel „oddala gniew”, a jej relaksacyjny potencjał pozytywnie wpływa nie tylko na urodę, ale przede wszystkim na zdrowie. Dzisiaj wiemy, że ciepło sauny to dla organizmu zbawienie. Poprawia krążenie, usuwa toksyny, przyspiesza metabolizm, do tego wzmacnia odporność i koi duszę: rozluźnia, odpręża i regeneruje.

Villeroy & Boch idzie o krok dalej i proponuje dobroczynne właściwości gorących kąpieli połączyć… z promieniami słońca! Ale tylko tymi bezpiecznymi. Projektanci marki domowe sauny wyposażyli w funkcję podczerwieni – Infrared, która w temperaturze 30-60°C promienie zamienia w ciepło rozgrzewające ciało, tkankę podskórną, mięśnie i narządy wewnętrzne. Dzięki nim nie ma mowy o niedoborze witaminy D!

Bóle mięśni, stawów,kontuzje, zwichnięcia, zaburzenia krążenia ‒ odejdą w niepamięć i nigdy nie powrócą. Teraz nie musisz liczyć na pogodę! Sauny Villeroy & Boch wyposażono także w funkcje, dzięki którym można korzystać zarówno z sauny suchej, jak i parowej – Infrasteam™, można też obniżyć temperaturę i zwiększyć wilgotność – Comfort Climate™. Wybierz swój ulubiony program – dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji.

SA-Line

Najnowocześniejsze technologie w wyjątkowym designie Wewnątrz – drewniana kabina, na zewnątrz – purystyczny design. Połączenie to sprawia, że sauna SA-Line będzie idealnie pasować do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz. Ponadto jest niezwykle łatwa w montażu: wystarczy postawić ją w wybranym miejscu i podłączyć do gniazdka zasilającego. Dostępna jest w kilku wymiarach (od 110x140 cm do 200x230 cm), kształtach oraz kolorach: betonowym lub białym, z drewna hemlock, czyli jodły kanadyjskiej, lub świerku skandynawskiego. Ale to nie wszystko, bo w kolekcji Vivia Villeroy & Boch dostępna jest także sauna w kolorze Glossy White, która doskonale będzie komponować się z designem i kolorem mebli łazienkowych z tej serii.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: