50 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „Jesień 2016”Międzynarodowe Targi Budownictwa w Bielsku-Białej organizowane są od 25 lat na pograniczu polsko – czesko - słowackim.  Odbywają się co roku w dwóch edycjach: wiosennej i jesiennej. Najbliższa edycja to 50, jubileuszowa. Impreza ta jest połączona z Targami Technik Grzewczych i Zielonych Energii „Instal System 2016”. Połączenie tych dwóch tematów daje szerszy przegląd rynku budowlanego i grzewczego. Wydarzenia te są największymi  branżowymi wystawami  w południowej Polsce.

Czytaj więcej: 50 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „Jesień 2016”

Ogólnopolski Program Budowlany –  VI EDYCJAZapraszamy do udziału w największych i najbardziej prestiżowym programie Certyfikacji skierowanym do branży budowlano-wykończeniowej. Jest to już VI EDYCJI Ogólnopolskiego Programu Budowlanego organizowanego przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej w kategoriach: Developer Roku 2016, Firma Budowlana Roku 2016, Inwestycja Roku 2016, Inwestor Roku 2016 dla branży budowlanej oraz Producent Materiałów Budowlanych Roku 2016, Skład Budowlany Roku 2016 i Produkt Budowlany Roku 2016 dla branży budowlano-wykończeniowej.

Czytaj więcej: Ogólnopolski Program Budowlany – VI EDYCJA

16 Tyskie Targi Budownictwa i Wyposażenia WnętrzTargi są jedynym miejscem, gdzie można porównać wiele ofert, sprawdzić ceny i wiarygodność firm. Tutaj można zapoznać się z nowymi innowacyjnymi, energooszczędnymi produktami i technologiami, poradami fachowców, wysłuchać ciekawych prelekcji oraz uzyskać szereg rabatów i skorzystać z wielu promocji. Bezpośredni kontakt z producentem czy dystrybutorem to najlepszy sposób na budowanie, urządzanie lub remont domu i mieszkania.

Czytaj więcej: 16 Tyskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

Niska świadomość zielonego budownictwa w branży budowlanejWedług najnowszego raportu RenoValue, Polska jest jednym z krajów o najniższym poziomie świadomości w zakresie zrównoważonego budownictwa wśród przedstawicieli branży budowlanej i ekspertów związanych z budownictwem. Zielone rozwiązania są nadal stosowane sporadycznie, a odpowiednie regulacje ułatwiające tzw. zielone inwestycje nie zostały na czas wprowadzone.

Czytaj więcej: Świadomość zielonego budownictwa w branży budowlanej jest ciągle niska - wyniki raportu RenoValue

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: