Aquaform, producent wyposażenia łazienek, wprowadził do sprzedaży prostokątne wanny Arcline z obudowami w różnych wariantach i rozmiarach. Pasują zarówno do małych jak i większych przestrzeni.

Nowe obudowy do wanny Arcline są dostępne w czterech wariantach: w zabudowie trójbocznej, zabudowie narożnej lewej, zabudowie narożnej prawej i zabudowie wnękowej. Każdą z nich możemy zamówić także w różnych rozmiarach, od 140 do 170 cm długości. Nowoczesne, białe obudowy są wykonane z tworzywa odpornego na środki chemiczne, uderzenia, pęknięcia i zarysowania – HIPS (High Impact Polystyrene – polistyren wysokoudarowy).

Wanny Aquaform Arcline mają wszelkie właściwości, dzięki którym zachowują długowieczność, a także zapewniają bezpieczeństwo. Są to właściwości termoizolacyjne oraz antypoślizgowe, a także najwyższa jakość powłoki akrylowej. Producent daje 15 lat gwarancji na niezmienność barwy akrylu. W zestawie do wanny są również nóżki i wsporniki. W ostatnim czasie wanna linii Arcline otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie „Łazienka - Wybór Roku 2012”.

W celu skompletowania obudowy trójbocznej należy zakupić obudowę czołową, obudowę boczną prawą oraz obudowę boczną lewą.

Różne warianty obudowy wannyRóżne warianty obudowy wannyRóżne warianty obudowy wanny

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: