Maxi Clean - powłoka ułatwiająca utrzymanie toalety w czystościW ofercie firmy ROCA Polska pojawiła się powłoka Maxi Clean, która ułatwia utrzymanie w czystości elementów wyposażenia łazienki jest proste, a do tego – ekologiczne i ekonomiczne.

Powłoka Maxi Clean może zostać wykorzystana na elementach ceramiki sanitarnej – umywalkach, miskach WC oraz bidetach, czyli wszędzie tam, gdzie higiena i czystość jest sprawą priorytetową.

Maxi Clean stanowi dodatkową powłokę ceramiki sanitarnej aplikowaną podczas procesu produkcji. Powłoka jest produktem zaawansowanym nanotechnologicznie, co dla użytkownika oznacza zdecydowanie łatwiejsze utrzymanie czystości i wysoki poziom higieny. Nanotechnologia pozwala na tworzenie materiałów wysokiej jakości. Maxi Clean sprawia, że powierzchnia ceramiki staje się wyjątkowo gładka, a przez to - zapobiega osadzaniu się na niej zanieczyszczeń i różnego typu zabrudzeń. Dobrze ilustruje to przykład wody. Krople na takiej powłoce ulegają bowiem sperleniu – tworzą zwartą strukturę, którą łatwo usunąć.

Warto podkreslić, że pielęgnacja elementów ceramiki sanitarnej z powłoką Maxi Clean jest bardzo prosta. Nie wymaga dużo czasu i specjalistycznych środków. Wystarczy jedynie miękka ściereczka oraz trochę ciepłej wody. Nie potrzeba nic więcej. Jedynie w przypadku większych zabrudzeń zaleca się zastosowanie delikatnych środków czyszczących. Utrzymanie w czystości powłoki Maxi Claen jest zatem ekologiczne oraz ekonomiczne – nie potrzeba żadnych środków aktywnych powierzchniowo albo ściernych, które niszczą delikatne, gładkie powierzchnie.

Powłoka Maxi Clean jest dostępna jako opcja w kolekcjach Dama Senso, Meridian, Hall, Happening, Khroma, America, Veranda, Element, Frontalis, Barcelona oraz w linii oferowanych umywalek pozaseryjnych. Jest wykonywana na zamówienie, a czas realizacji wynosi w wersji standardowej 14 dni. Powłoka jest objęta 24 miesięczną gwarancją. Koszt jej wykonania to 120 zł netto dodawane do ceny katalogowej produktu w wersji standardowej.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: