Rynna z kołnierzem TECEdrainline do montażu przyściennego

Rynna TECEdrainline ma fabrycznie wygięty kołnierz, dzięki któremu odpływ można zamontować przy ścianie, chroniąc przed zawilgoceniem tak newralgiczne miejsca, jak połączenie prostopadłych płaszczyzn.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nie jest wymagane ręczne wyginanie kołnierza i dostosowywanie produktu do warunków montażowych.

Rynna przyścienna wyposażona jest w taśmę uszczelniającą Seal System. Do zalet systemu należą także łatwy demontaż rusztu oraz brak zamkniętych przestrzeni i ostrych krawędzi, co przekłada się na łatwe czyszczenie i konserwację. Rynna dostępna jest w 6 długościach: 700, 800, 900, 1000, 1200 i 1500 mm.

Rynna z kołnierzem TECEdrainline do montażu przyściennegoNowość firmy TECE to uzupełnienie modułowego systemu odwodnień TECEdrainline, złożonego z rynien prostych i narożnych, rusztów ozdobnych, a także kolan z syfonami. W zależności od charakteru instalacji możliwe jest dowolne łączenie poszczególnych elementów wchodzących w skład sytemu. Ofertę uzupełniają dodatkowe akcesoria, takie jak stopki montażowe, czy maty dźwiękochłonne. Syfon membranowy rozwiązuje natomiast problemy nieprzyjemnego zapachu w pomieszczeniach sanitarnych. Stanowi także zaporę przed insektami.

Cena netto: od 785 zł

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: