Brodzki Sanplast - Space Mineral - dostępne są w 7 kolorach. Mają minimalistyczną - kwadratową, prostokątną i półokrągłą formę, która wpisuje się doskonale w nowoczesne trendy wzornicze.

Kolory brodzików to: biel, brąz, szary, kamiennoszary, jasnoszary, beż oraz krem. Pokrywka syfonu w białym brodziku występuje w kolorze białym, natomiast dla innych kolorów jest chromowana.

Brodziki te są bardzo przyjemne w dotyku, ale także odporne na różnego rodzaju plamy i odbarwienia oraz ścieranie. Nowoczesna estetyka produktów została osiągnięta dzięki możliwości wpuszczenia brodzika w posadzkę, tworząc przez to wygodne, bezbarierowe wejście. Produkt ten może być także posadowiony na dopasowanym stelażu.

Atutem produktów serii Space Mineral jest możliwość zastosowania w nich powłoki Pro Safe System. Ta innowacyjna, antypoślizgowa powłoka aplikowana jest punktowo na powierzchnię odlewu mineralnego. Powstały w ten sposób, transparenty wzór o delikatnej strukturze trwale podnosi bezpieczeństwo korzystania z brodzika. Powłoka antypoślizgowa jest płaska i trwała, dzięki czemu nie trzeba się martwić zarówno o jej wygląd, jak i ścieralność. Jest to bardzo ważne dla każdego użytkownika.

Kolorowe brodziki Space Mineral marki SanplastKolorowe brodziki Space Mineral marki Sanplast

Kolorowe brodziki Space Mineral marki Sanplast

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: