Aranżując wnętrza w designerskim, nowoczesnym stylu, nie powinniśmy poprzestać na meblach, oświetleniu czy dodatkach. Efekt finalny będzie w pełni satysfakcjonujący, jeśli zadbamy również o otaczające nas zewsząd… ściany.

Ciekawe pomysły na ściany

Zatrzymując czas

To właśnie zdjęcia są ponadczasowym, a przy tym wciąż inspirującym sposobem na stworzenie w pomieszczeniu niepowtarzalnego, jedynego w swoim rodzaju klimatu. Zatrzymane w ciekawej formie, momenty z wakacji, ważnych uroczystości czy imprez, a także niebanalne efekty nagłego odkrycia w sobie duszy artysty - to nieliczne z chwil, które możemy uchwycić w obiektywie. Ozdabiając nimi ściany, tworzymy graficzny pamiętnik ważnych dla nas wydarzeń, a jednocześnie aranżujemy pomieszczenie w bardzo indywidualnym, bliskim domownikom, stylu.

Dużą popularnością cieszą się też profesjonalne sesje, ukazujące uniwersalne obrazy, które mogą spodobać się każdemu. Tworzone przez profesjonalistów, cechują się nie tylko niezbędną jakością, lecz przede wszystkim ujęciem pewnych elementów, które decydują o wyjątkowości danego zdjęcia.

Uchwycenie w najmniejszych detalach piękna chwili lub np. emocji na ludzkiej twarzy sprawia, że ciężko przejść koło takiej fotografii obojętnie - podkreśla Luc, fotograf i właściciel nowo powstałego butiku z pracami fotograficznymi, Luc Store – Pełne życia portery, zapierające dech w piersiach widoki lub codziennie sytuacje, ukazane w nieszablonowy sposób… Właśnie takie obrazy wprowadzają, niezwykle ważny we wnętrzach rys indywidualny, dodający charakteru wszystkim designerskim stylizacjom.

Ciekawe pomysły na ściany

Z twarzą Marylin Monroe

Oryginalnym i efektownym pomysłem na zagospodarowanie pustej ściany jest zawieszenie na niej plakatu. Może być to poster związany z ulubionym filmem, zespołem lub np. z wybraną ikoną popkultury. Popularne są też plakaty przedstawiające reprodukcje znanych obrazów, dzięki którym dodajemy wnętrzom odrobinę artystycznego polotu, ale bez ogromnych nakładów finansowych.

Ekspresowa teleportacja

Jak sprawić, by szybko i bez większych problemów przenieść się do centrum Nowego Jorku lub znaleźć się w samym środku tropikalnego lasu? Odpowiedź jest prosta - stosując fototapetę. W zależności od preferencji, możemy dobrać odpowiedni rozmiar i konkretną tematykę. Na rynku, obok tradycyjnych fototapet coraz częściej proponowane są również te, wykonywane w technologii 3D. Pozwalają one w bardzo realistyczny sposób urzeczywistnić nasze marzenia o dostaniu się nawet w najdalszy zakątek świata. Dzięki temu, codziennie będziemy mogli budzić się na bezludnej wyspie lub jeść romantyczną kolację pod wieżą Eiffla.

Każdy detal, wykorzystany w odpowiedni sposób, może odmienić nasze ściany, a zarazem stać się wisienką na torcie, która dopełni charakter całego wnętrza. Powieszone obok siebie zdjęcia mogą tworzyć ciekawą historię, opowiadaną w kilku, powiązanych ze sobą odsłonach. Z kolei plakaty to doskonały sposób na wymowne zobrazowanie pasji domowników. Wreszcie oryginalne fototapety pozwalają przenieść nas do najbardziej egzotycznych miejsc. Najważniejsze jednak, by tematyka przewodnia dekoracji rzeczywiście odpowiadała naszej osobowości, zmieniając lokum w miejsce inspirujące, a zarazem przepełnione pozytywnymi wibracjami.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: