Stolarkę drzwiową z linii Santana można dopasować do wnętrza nie tylko kolorystycznie. Skrzydła drzwiowe dostępne są także w różnych rozmiarach: 70’, 80’, 90’ oraz 100’ centymetrów. Mogą również występować w wersji dwuskrzydłowej, a także w systemie przesuwnym.

Santana - nowa kolekcja drzwi wejściowych ClassenSkrzydła drzwiowe z najnowszej kolekcji Classen wykonane są na bazie konstrukcji „plaster miodu”. Pokryte są obustronnie płytą drewnopochodną okleinowaną laminatem „Classen Primo” lub „Classen Iridium”, co czyni je znacznie bardziej odpornymi na ścieranie, promienie UV i uszkodzenia mechaniczne. Krawędzie drzwi zostały wykończone stylową i ponadczasową krawędzią o profilu K. Kolekcję skrzydeł drzwiowych wewnętrznych Santana tworzą trzy podstawowe modele: drzwi pełne gładkie oraz z przeszkleniami w dwóch wariantach. Każdy ze wzorów występuje w dziewięciu dekorach: akacja ST, biel, dąb natural, buk, orzech, wenge, dąb bagienny 3D, dąb olejowany 3D i dąb palony 3D. Ostatnie trzy to nowość w ofercie producenta. Dzięki klasycznemu, a zarazem unikalnemu rysunkowi drewna drzwi pasują do prostych i nowoczesnych pomieszczeń.

w rozsądnej cenie to przecież wartości ponadczasowe.– Marka gitarzysty Carlosa Santany, podobnie jak marka Classen to potwierdzony znak wysokiej jakości, dlatego też wierzymy, że nasze drzwi również zdobędą swoich wiernych fanów – mówi Maciej Sporek, Szef Centrum Badawczo-Rozwojowego Classen. – Nowe oryginalne dekory, trzy klasyczne modele i atrakcyjna cena to niewątpliwe zalety kolekcji Santana, a dobra jakość w dziewięciu oryginalnych dekorach.Santana to już nie tyko nazwisko jednego z najsłynniejszych gitarzystów świata, a akacja ST, biel, dąb natural, buk, orzech, wenge, dąb bagienny 3D, dąb olejowany 3D i dąb palony 3D to nie kolory jego gitar. Od dziś pod nazwą Santana kryje się również najnowsza kolekcja wewnętrznych skrzydeł drzwiowych firmy Classen. Renomowany producent podłóg i stolarki otworowej wprowadził właśnie na rynek trzy modele drzwi wewnętrznych

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem