Drzwi bez ościeżnicyIDEA to drzwi firmy Wirchomski, które pozbawione są ościeżnicy. To rozwiązanie polecane do nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeni - zarówno mieszkalnych jak i biurowych.

Ościeżnica w drzwiach IDEA jest wbudowana w ścianę i stanowi z nią integralną całość, a drzwi są w pełni zlicowane z jej powierzchnią. Autorskim rozwiązaniem marki Wirchomski zastosowanym w drzwiach IDEA jest brak nadproża. Dzięki temu skrzydło drzwiowe może mieć wysokość taką jak pomieszczenie.

Wykończenie drzwi

W ofercie są modele: fornirowane, lakierowane, olejowane, ryflowane, a nawet obłożone lustrem lub kamieniem. Ponadto, drzwi można pomalować na dowolny kolor z palety NCS. Jest to szczególnie ważne, jeżeli chcemy zgrać kolorystycznie kolorystykę skrzydła z odcieniem ścian we wnętrzu.

Drzwi bez ościeżnicy IDEA mogą być montowane praktycznie w każdej prawidłowo wykonanej ścianie, w tym murowanej, z płyty g/k czy żelbetonowej. Ościeżnica przygotowana jest z aluminium według autorskiej koncepcji projektantów marki Wirchomski. Sposób zamykania w systemie IDEA marki Wirchomski jest  taki sam jak w drzwiach ościeżnicowych z tą różnicą, że stosowane są zamki magnetyczne /na klucz zwykły, wkładkę yale lub bez klucza/. Zawiasy w drzwiach IDEA są niewidoczne dla użytkowników. W zależności od preferencji domowników, drzwi mogą być otwierane poprzez pchnięcie lub pociągnięcie. 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem