Lazurowa168 to elegancki, nowoczesny budynek mieszkaniowy, znajdujący się w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy – Bemowie. Jego lokalizacja w pobliżu trasy S8 zapewnia szybki dojazd samochodem do centrum.

Komunikacja

Duża ilość linii autobusowych oraz tramwajowych, jak również w niedalekiej przyszłości nowa stacja  II linii metra powodują, że osiedle jest świetnym punktem komunikacyjnym, a w ciągu kolejnych kilku lat – stanie się jeszcze lepszym. Dojście na przystanek autobusowy zajmuje obecnie jedynie minutę, natomiast spacer na najbliższą stację metra, która będzie położona 300 m od budynku, będzie trwał tylko 8 minut. Dzięki usytuowaniu budynku można szybko wyjechać z Warszawy omijając korki w centrum – szczególnie cenne przy wyjazdach na weekendy.


Wejdź na www.lazurowa168.pl po szczegółowe informacje
dotyczące dostępnych mieszkań w tej inwestycji.


lazurowa 168 mieszkania nowe na bemowie

Rozkład i wyposażenie

W ofercie są lokale jedno-, dwu- oraz trzypokojowe. Dużą zaletą nieruchomości jest możliwość funkcjonalnego wykorzystania powierzchni oraz możliwość aranżacji zgodnie z własnymi preferencjami. Takie rozwiązanie odpowiada na wiele potrzeb, ponieważ dysponując – przykładowo – jednym dużym pokojem, możemy dopasować go do indywidualnego trybu życia i, np. podzielić go na sypialnię i salon.

Stonowane barwy, proste linie, przeszklone balkony oraz drewniane elementy elewacji doskonale ze sobą współgrają, tworząc jedną, harmonijną całość. Warto dodać, że wszystkie okna są trzyszybowe, co sprawia, że do lokalu nie dochodzą hałasy z zewnątrz, a przy okazji zapewniają one izolację termiczną. Dzięki oknom o dużych wymiarach, w mieszkaniu nigdy nie brakuje światła. Jest to szczególnie ważne jesienią, kiedy dni stają się coraz krótsze: odpowiednio duża dawka słońca może bardzo korzystnie wpłynąć na nasz nastrój. Przeszklony balkon sprawia natomiast, że w pomieszczeniu jeszcze dłużej utrzymuje się ciepło, jest to także dodatkowa bariera chroniące je przed włamaniami.

Okolica i infrastruktura

Teren, na którym znajduje się posesja, został ogrodzony, dzięki czemu można poczuć się tutaj bezpiecznie. Na tym terenie znajduje się mały plac zabaw. To jednak nie jedyne miejsce, gdzie swój wolny czas mogą spędzać małe dzieci.  Mogą one uczęszczać na znajdującą się w niedalekiej odległości pływalnię, jeździć rowerem po tutejszych ścieżkach czy też bawić się na okolicznych boiskach. Dorośli także mogą tutaj bez problemu się odprężyć! Niektórych klientów może też zainteresować bliskie położenie Wojskowej Akademii Technicznej z atrakcjami rekreacyjnymi, do której dojście zajmie jedynie 15 minut piechotą lub 5 minut rowerem.

Dzięki dużej ilości parków znajdujących się na terenie Bemowa, można wypocząć tu na wiele rozmaitych sposobów. Tuż przy budynku znajduje się Staw Jeziorzec, popularne miejsce spaceru wśród tutejszych mieszkańców. Nieco dalej usytuowany jest Fort Blizne, gdzie można wybrać się z przyjaciółmi i zagrać w paintball. W tej samej dzielnicy położony jest również Park Górczewska, znajdujący się 15 minut drogi spacerem od Lazurowej 168. Warto jednak przede wszystkim zwrócić uwagę na śliczny Park Leśny Bemowo, w którym ulokowane są dwa rezerwaty z cennymi gatunkami roślin i zwierząt.

Parkingi dla aut

Budynek podzielony jest na 122 mieszkań oraz 3 klatki schodowe. Wewnątrz znajdują się liczne udogodnienia dla lokatorów, np. cichobieżna winda, przy pomocy której można dostać się do kondygnacji podziemnej. Tam znajdują się z kolei przeznaczone dla mieszkańców miejsca parkingowe oraz niezależne platformy parkingowe. Istnieje także możliwość skorzystania z kilku miejsc na parkingu naziemnym. W pobliżu budującej się stacji II linii metra istnieje parking „Parkuj + Jedź”, gdzie może zostawić swój samochód jeszcze większa ilość np. odwiedzających nas znajomych.

Dużym atutem naszej inwestycji jest własność gruntu, dzięki czemu nie trzeba ponosić opłat za użytkowanie wieczyste. Klient jest dla nas zawsze najważniejszy, dlatego – gdy zdecydują się Państwo na zakup mieszkania – oferujemy niską kwotę jego rezerwacji oraz „elastyczność” dewelopera w ustalaniu harmonogramu płatności.
 
Więcej informacji na temat inwestycji znajduje się na stronie www.lazurowa168.pl.

dab deweloper Lazurowa168 2

 

DAN INVESTMENTS POLSKA Sp. z o.o.

Bezpośredni kontakt w sprawie inwestycji:
ul. Lazurowa 168
01-474 Warszawa

Telefon : 600 636 366, 604 636 366
E-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.lazurowa168.pl

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: