Przepływ powietrza na poziomie 24 m3 na minutę – ta informacja powinna wystarczyć wszystkim, aby zrozumieć jaką moc posiada nowa dmuchawa plecakowa 580BTS, marki Husqvarna. Jest to najpotężniejsze dostępne na rynku narzędzie do usuwania liści i nie tylko. Ponadto dmuchawa została wyposażona w nowoczesne i ergonomiczne rozwiązania, dzięki czemu użytkowanie jej jest wygodniejsze oraz przyjazne środowisku.

Nowa dmuchawa plecakowa 580BTS marki Husqvarna580BTS jest najmocniejszą dmuchawą na świecie. Siła tej maszyny została zamknięta w postaci plecaka, przez co jest komfortowa dla pracowników firm kształtujących tereny zieleni, komunalnych czy administrujących parki. Potrzebują oni wydajnych i profesjonalnych rozwiązań. Żadna inna dmuchawa nie uprzątnie liści, słomy, a nawet żwiru czy gałęzi z siłą 24 m3 na minutę.

Profesjonalni użytkownicy potrzebują wydajnych i mocnych maszyn w swojej pracy. Odpowiedzią firmy Husqvarna, w tej grupie maszyn, jest dmuchawa plecakowa 580 BTS. Oczyszczanie dużych trawników oraz dróg spacerowych nie stanowi trudności dla dmuchawy 580BTS. Posiada ona moc wystarczającą, aby utrzymać w czystości aleje spacerowe, tereny rekreacyjne czy sportowe! – powiedział Paweł Przywózki, Menedżer Sprzedaży Maszyn do Profesjonalnej Pielęgnacji Terenów Zieleni w firmie Husqvarna.

Rozwiązania przyjazne środowisku i użytkownikowi

580BTS została wyposażona w silnik X-Torq®, który redukuje konsumpcję paliwa do 20 %, zaś emisja spalin jest ograniczona do 75 %, w porównaniu do maszyn nie posiadających technologii X-Torq®.

Projektanci w firmie Husqvarna wyposażyli nową dmuchawę w zmodernizowaną uprząż, która zdecydowanie zmniejsza odczuwalne obciążenie poprzez wygodny pas biodrowy. 580BTS posiada korzystny stosunek mocy do wagi, pozwalając na pracę przez dłuższy czas.

Technologia opanowała siły natury

Dmuchawa 580BTS jest prawdziwym wcieleniem potęgi. Posiada większą moc silnika niż inne maszyny w swojej klasie, najwyższy przepływ powietrza dostępny na rynku oraz największą prędkość wydmuchu powietrza. Jest ona porównywana do siły huraganu Katrina – ponad 300 km/h.

Przepływ powietrza liczy się kiedy chodzi o przesunięcie obiektów ciężkich i o dużych gabarytach. Z kolei wysoka prędkość powietrza sprawdza się w sytuacji, gdy trzeba usunąć materiał z zatkanych przestrzeni. Co więcej, dmuchawa 580BTS została wyposażona w dwustopniowy filtr powietrza oraz system Air Injection™. Pierwszy pozwala na pracę w warunkach dużego zapylenia, drugi zaś oczyszcza powietrze, wykorzystując siłę odśrodkową. Dzięki temu żywotność silnika jest większa – dodał Paweł Przywózki.

Dane techniczne dmuchawy 580BTS
Pojemość skokowa cylindra 75,6 cm3
Moc wyjściowa 3,1 kW
Przepływ powietrza w rurze 25,7 m3/min
Prędkość przepływu powietrza 92,2 m/s
Waga 11,8 kg


SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: