Husqvarna opracowała nową generację sprzętu do pielęgnacji terenów zieleni. Dzięki szybkim w montażu przystawkom do wykaszarek z serii FR można będzie wykonać wiele zadań jedną maszyną. Począwszy od wycinania zarośli, poprzez ścięcie mniejszego drzewka, na wykaszaniu trawnika skończywszy. Nowe wykaszarki posiadają kompletny zestaw do cięcia: tarczę tnącą, nóż z podkładką dystansową oraz głowicę żyłkową.

Wykaszarki - nie tylko do koszeniaPoprzez wprowadzenie na rynek serii FR, Husqvarna spełniła wysokie oczekiwania oraz wymagania właścicieli terenów zieleni. Wykaszarki 336FR i 345FR eliminują konieczność zakupu całej gamy narzędzi tnących. W ich standardowe wyposażenie wchodzi tarcza tnąca do drzewek, nóż z podkładką dystansową do gęstej trawy,a także głowica żyłkowa do wykaszania. Wykaszarki te są lekkie, wytrzymałe oraz wielozadaniowe – posiadają wszystkie cechy, aby otrzymać profesjonalne wyniki pracy. 

Oba modele są pełne funkcjonalnych cech. Zwiększono moc ich silnika, zredukowano poziom wibracji, również włączenie sprzętu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Łatwo jest także wymienić osłonę, dzięki zatrzaskowemu mocowaniu. Zadbano także o ergonomię i bezpieczeństwo użytkowania. Model 336FR jest lżejszy od 345FR, ale ten z kolei posiada mocniejszy silnik. Jest on przeznaczony do cięższej i bardziej regularnej pracy.

 

Wykaszarki serii FR zostały wyposażone w technologię X-Torq, która oprócz zwiększenia mocy silnika, redukuje zużycie paliwa nawet o 20%. Jednocześnie ogranicza emisję szkodliwych substancji do 75%, w porównaniu do podobnych maszyn nieposiadających technologii X-Torq.

Przydatne i łatwe w użyciu

Wykaszarki 336FR i 345FR bardzo łatwo wyposażyć w różne urządzenia tnące. Magnetyczna zawleczka sprawia, że wymiana przystawki tnącej jest bardzo prosta. Co więcej wykaszarkę można wygodnie odłączyć od szelek operatora przez naciśnięcie mechanizmu zwalniającego. Dzięki temu do wymiany narzędzi tnących nie trzeba zdejmować szelek. Mechanizm łatwo dostępny, nawet gdy operator nosi kurtkę lub płaszcz przeciwdeszczowy na wierzchu uprzęży.

Do modelu 336FR dedykowane są szelki Balance 55, zaś do 345FR odpowiednia jest uprzęż Balance X. Model ten posiada szeroką, wentylowaną powierzchnię tylną, a także szerokie pasy na ramiona. Redukuje to napięcie, jednocześnie równomiernie rozmieszczając obciążenie pomiędzy ramionami, klatką piersiową i biodrami.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: