Gdy należy podjąć decyzję, czym pokryć ściany w łazience lub kuchni, wybór najczęściej pada na tradycyjne, ceramiczne kafelki. Istnieje jednak dla nich ciekawa alternatywa. Coraz częściej do pokrycia ścian wykorzystuje się szklane panele i kafelki.

Szklana alternatywa dla tradycyjnych kafelków


W zależności od pomieszczenia, które chcemy urządzić, można zdecydować się na tafle większego bądź mniejszego rozmiaru. Różnej wielkości szklane panele możemy łączyć i dowolnie dopasowywać, stwarzając nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza łazienki, czy kuchni. Villa Glass Studio producent szklanych drzwi, dodatków i paneli zapewnia wybór zarówno dowolnej wielkości jak i koloru swoich produktów.
W kuchni świetnie sprawdzą się panele zabarwione na wybrany kolor. Jeśli chcemy nieco ożywić kompozycję, warto zastosować mocniejszy ton i skorzystać z dobrodziejstw fusingu. Dzięki temu na wewnętrznej stronie montowanej szyby pojawi się ciekawy wzór z dostępnej palety, lub zaprojektowany przez nas samych. Zastosowanie fusowanych elementów pozwala wprowadzić do pomieszczenia wyraźne akcenty i podkreślic jego charakter.

Wbrew pozorom szklane panle są niezwykle trwałe. Gdy stosujemy je w miejscach, w których wiele się dzieje, a panel może być narażony na uszkodzenia mechaniczne warto rozważyć zastosowanie szyby hartowanej – której wytrzymałość wzrasta nawet siedniokrotnie.

Informacje techniczne:

  • rozmiar: każdy standardowy i na zamówienie,
  • kolor: dowolny,
  • możliwość wyboru szyby hartowanej,
  • wzór: brak, wykonany metodą fusingu lub inną (np.piaskowany),
  • montaż: klejone do ściany podobnie jak lustra.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: