Dotychczas brokat kojarzony był ze światem mody i karnawałowymi kreacjami. Teraz podbija również dziedzinę aranżacji wnętrz. Od niedawna kupić można dekoracyjny lakier do ścian Glitter Effect 311 marki Benjamin Moore, który zawiera drobiny brokatu.

Najnowsze kolekcje kolorystyczne, bogactwo form i materiałów, oryginalne inspiracje stylistyczne - wydawać by się mogło, że specjaliści od dekoracji wnętrz nie są w stanie nas już niczym zaskoczyć. Z pomocą przychodzi wszechobecna moda. Na wybiegach uznanych projektantów od lat niezmiennie króluje brokat, jako efektowny dodatek kreacji i makijażu. Najwyższy czas, aby zagościł również w domowych wnętrzach. Brokatowy lakier Glitter Effect 311 marki Benjamin Moore sprawi, że ściany rozbłysną efektownym „gwiezdnym pyłem”, który przybiera różne odcienie w zależności od zmiany kąta patrzenia.

Glitter Effect 311 to transparentny lakier akrylowy o eleganckim, półmatowym wykończeniu. Przeznaczony jest do dekorowania pomalowanych wcześniej ścian i sufitów. Lakier zawiera drobinki brokatu, które sprawiają, że odnowiona powłoka mieni się opalizującym blaskiem. Brokatowy efekt szczególnie dobrze sprawdzi się w wytwornej sypialni, czy nastrojowym pokoju dziecięcym.

Malowanie lakierem Glitter Effect 311 jest szybkie i mało uciążliwe dla domowników. Produkt marki Benjamin Moore nie kapie podczas nakładania i  równomiernie rozprowadza się na malowanej powierzchni. Powstała powłoka jest trwała i łatwa do utrzymania w czystości. Ewentualne zabrudzenia usunąć można przy użyciu czystej wody bez ryzyka utraty przez lakier właściwości dekoracyjnych i stopnia połysku. Glitter Effect 311 jest bezbarwny, ale dodatkowo może być podbarwiony pigmentami w systemie kolorowania. Najlepiej aplikować go na powierzchnię ścian pomalowanych lateksowymi farbami akrylowymi z rodziny Aura, Regal lub Super Spec marki Benjamin Moore.

Efekt opalizacji jest tym bardziej widoczny, im ciemniejszy jest kolor ścian. Produkt jest wodorozcieńczalny i w pełni bezpieczny dla użytkowników. Nie zawiera szkodliwych substancji. Ponadto spełnia wymagania dotyczące zawartości lotnych związków organicznych (LZO, ang. VOC).

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: