Dobrze zaprojektowana przestrzeń miejska powinna odzwierciedlać charakter miasta, jego historię oraz tożsamość. Zestawienie kolorów PARA Urbanage powstało z inspiracji architekturą i zabytkami. Doskonale sprawdzi się w mieszkaniach utrzymanych w miejskim stylu. Paletę PARA Urbanage można określić mianem wyrafinowanej i eleganckiej.

Pastelowe barwy są bardzo delikatne, dzięki czemu wnętrze zyskuje wrażenie przytulności i lekkości. Takie kolory są idealnym tłem do antyków i interesujących mebli i dodatków, także w ciemnych, mocnych kolorach.

Jednym z trendów kolorystycznych od PARA Paints na rok 2012 jest paleta URBANAGE. Jasne, pastelowe kolory wyrażają atmosferę wielkich i szykownych metropolii.

Głównym akcentem kolorystycznym wnętrza w stylu miejskim jest „Kremowa mgła ze Śniadania u Tiffaniego” oraz „Szary krajobraz miasta". Odcienie te są jasne i przepięknie odbijają światło w pomieszczeniach. Doskonale komponują się z delikatnymi, pastelowymi kolorami: „Błękitnej Krzywej Wieży w Pizie”, zadymionym różem „Lawendowym”, bladą morską falą „Liliowego Skweru na Dolnym Manhatanie” oraz „Małą czarną”. Takie zestawienie kolorystyczne idealnie sprawdzi się we wnętrzach w stylu klasycznym. Autorem trendu jest ceniony kanadyjski projektant wnętrz, Ambrose Price.

PARA URBANAGE:

  • „Kremowa mgła ze Śniadania u Tiffaniego” – „Lunch at Tiffany’s”, P5219-24;
  • „Szary krajobraz miasta" – „Cityscape”, P5219-62,
  • „Błękitnej Krzywej Wieży w Pizie”- „Leaning tower of pisa”, P5167-34D;
  • „Miękka Lawenda” – „Soft Lavender”, P5237-34,
  • „Liliowy Skwer na Dolnym Manhatanie” – „Tribecca Square”, P5207-34;
  • „Mała czarna” – „Little black dress”, P5195-85.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: