Weber rozszerzył portfolio produktów przeznaczonych do układania podłóg o dwie masy szpachlowe, które łączą korzystne parametry techniczne i właściwości robocze, a także doskonałej jakości komponenty i innowacyjne receptury.

Masa szpachlowa weber.floor 4045

To cementowa masa szpachlowa przeznaczona do układania ręcznego. Masa ta należy do błyskawicznie wiążących i samoschnących (całość wody zarobowej jest wiązana chemicznie). Cechy te są gwarancją szybkości i wygody wykonywania prac wykończeniowych. Ponadto do bardzo dobrych właściwości roboczych należy m.in. dodać możliwość układania wykładzin już po 2 godzinach od ułożenia podkładu.

Zastosowanie:  uniwersalne -  do szpachlowania, wyrównywania lub wygładzania podłoży pod dowolne rodzaje wykładzin, a także do napraw, wypełniania ubytków i profilowania spadków oraz stopni schodów i podestów. Może być stosowany na podłożach betonowych, jastrychach cementowych, podkładach anhydrytowych lub płytkach ceramicznych. Zaprawę można także układać na podłożach z zainstalowanym ogrzewaniem podłogowym. Zakres stosowania obejmuje zarówno pomieszczenia suche, jak i wilgotne i mokre (np. łazienki, kuchnie itp.).

Produkt posiada certyfikat GEV EMICODE® EC1 PLUS świadczący o najniższej emisyjności lotnych związków organicznych. Masa szpachlowa umożliwia uzyskanie wyjątkowo gładkich, twardych i wytrzymałych warstw o szerokim zakresie grubości – od 1mm do 50mm.

Masa szpachlowa weber.floor 4020

To samopoziomująca, cementowa masa szpachlowa do układania maszynowego i ręcznego umożliwiająca szybką i łatwą aplikację. Dzięki innowacyjnej technologii „samowysychania” bez konieczności odparowywania wody (wilgoć jest wiązana chemicznie w strukturze masy) produkt umożliwia maksymalnie skrócić czas oddania pomieszczeń do użytku. Ruch pieszy jest możliwy po upływie ok. 2 godzin, a montaż wykładzin można przeprowadzić w przeciągu 24 godzin od wylania masy. Co więcej, w przypadku weber.floor 4020, wygoda pracy łączy się z wysoką jakością – masa gwarantuje gładkie i twarde posadzki o niskiej wartości skurczu liniowego (bezpieczna aplikacja nawet na bardzo dużych powierzchniach).

Masa umożliwia uzyskanie wylewek samopoziomujących o grubości od 1 do 10 mm.

Zastosowanie: do układania na podłożach betonowych, jastrychach cementowych, podkładach anhydrytowych, asfaltowych, płytkach ceramicznych pod cienkie i grube wykładziny dywanowe, PVC, korkowe, parkiet, panele itp.. Weber.floor 4020 można stosować do wygładzania jastrychów z zainstalowanym ogrzewaniem podłogowym. Zaprawa przeznaczona jest do stosowania w budynkach mieszkalnych oraz obiektach użyteczności publicznej.

weber.floor 4045 i weber.floor 4020 - nowe masy szpachlowe Weber

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: