Nowy system olejów do podłóg drewnianych Domalux ProfessionalDomalux wzbogacił swoją ofertę o system olejów. Kompleksowy zestaw uzupełniających się produktów tworzą: Olej do podłóg, Olej renowacyjny, a także Mydło i Zmywacz do pielęgnacji powierzchni wcześniej olejowanych.

Bezbarwny Olej do podłóg drewnianych Domalux Professional jest stworzony z mieszanki olejów i wosków. Polecany jest do zabezpieczania desek podłogowych, mebli, schodów a także drzwi - z nowego lub starego drewna. Polecany jest szczególnie do twardych gatunków, takich jak dąb i jesion. Olej dostępny jest w systemie kolorowania ColorPRO w gamie 25 kolorów.

Olej renowacyjny Domalux Professional ma za zadanie wzmacnić i odnowić uzyskany wcześniej poziom ochrony, dzięki czemu drewno olejowane nie traci swoich właściwości. 

Mydło i zmywacz do pielęgnacji Domalux Professional używa się w celu ochrony, bieżącej pielęgnacji i konserwacji drewnianej podłogi. Mydło to specjalistyczny środek z dodatkiem naturalnych wosków i olejów. Używa się go w celu ochrony, bieżącej pielęgnacji i konserwacji. Mydło również usuwa niewielkie zanieczyszczenia i nadaje podłodze świeży wygląd. Z kolei Zmywacz stosuje się do gruntownego czyszczenia podłóg i usuwania uporczywych plam oraz do odtłuszczenia powierzchni. Zmywacz może być również stosowany na powierzchniach zabezpieczonych woskiem olejnym, olejem do parkietu i olejem utwardzanym przy pomocy promieni UV.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: