Brama segmentowa Secura wyposażona jest w opatentowany, bezpieczny system zamykania o klasie antywyważeniowej 2. w standardzie i bez żadnych dodatkowych opłat.

Brama segmentowa Secura

Izolowane panele o grubości 42 mm, w które wyposażona jest brama Secura, gwarantują również najlepszą ochronę przed stratami energii, a także wysoką stabilność oraz doskonałą izolację cieplną. Termiczna izolacja paneli i profili na całym obwodzie bramy optymalizuje uszczelnienia przy węgarkach i na nadprożu, a tym samym zapobiega stratom energii. Wysokiej jakości podstawy prowadnic, pokryte stalą nierdzewną (INOX) są nie tylko stabilne, ale zapewniają najlepszą możliwą odporność na wszelkiego rodzaju korozje. Osłonięte rolki zamontowane na łożyskach kulkowych zapewniają płynną pracę bramy. Zintegrowana ochrona sprawia, ze przytrzaśniecie palców jest praktycznie niemożliwe.

5 modeli, 10 kolorów standardowych

Czy w wersji eleganckiej, nowoczesnej czy też klasycznej, nowa brama segmentowa górna Secura firmy Normstahl Entrematic zadowoli wszystkie gusta jednym z pięciu różnych modeli. Możesz również wybierać spośród 10 standardowych kolorów wykończonej powierzchni, która jest niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości. Jedwabiście gładka powierzchnia z nowym zabezpieczeniem powłoki jest jeszcze bardziej odporna na blaknięcie koloru i wyjątkowo wytrzymała i trwała. Istnieje również możliwość wyboru prawie każdego koloru z palety RAL lub NCS. Tylko w Normstahl Entrematic – brama Secura opcjonalnie dostępna jest z powłoką malowaną proszkowo od wewnątrz w białym kolorze, zbliżonym do RAL 9016, dzięki czemu brama wygląda elegancko także od środka.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: