Leca KERAMZYT podsypkowy otrzymał główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie Produkt Wykonawcy 2012. Jury konkursu uhonorowało wysoką jakość oraz nowatorstwo produktu, jego walory użytkowe, dobrą relację ceny do jakości i dostępność w sieci sprzedaży.

Do konkursu zorganizowanego przez wydawnictwo Publikator oraz redakcję magazynu FachowyWykonawca.pl zgłoszono 44 produkty.

Spośród nich jury złożone z niezależnych ekspertów branży budowlanej, m.in. przedstawicieli stowarzyszeń, wykonawców prowadzących działalność w sektorze remontowo-budowlanym oraz architektów, wyłoniło najlepsze produkty w 8 kategoriach.

#zdjecie0#Leca KERAMZYT podsypkowy został nagrodzony w kategorii „produkty do przygotowania podłoża pod posadzki”. Jest to porowate, lekkie i wytrzymałe kruszywo ceramiczne powstające w procesie wypalania wysokoilastej gliny pęczniejącej w piecach obrotowych w temperaturze ok. 1150ºC. Wykorzystywane jest głównie do wykonywania izolacji oraz wyrównawczych podsypek na stropach pod płyty suchego jastrychu. Można je stosować na ugiętych stropach drewnianych oraz na stropach ceglanych lub żelbetowych.

Ułożenie podsypki a na niej płyt suchego jastrychu, to technologia szczególnie zalecana w przypadku remontów starych budynków. Takie rozwiązanie umożliwia łatwe i szybkie przygotowanie trwałego podłoża pod każdy rodzaj posadzki, bez konieczności wykonywania mokrych podkładów betonowych.

Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce podczas Międzynarodowych Targów Budma. W imieniu Weber statuetkę i okolicznościowy dyplom odebrał kierownik produktu ds. keramzytu Andrzej Dobrowolski.

Przeczytaj więcej link do www.netweber.pl (najlepiej zakładka „keramzyt”)

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: