Podłoga, która się nie kończy. Panele ze strukturą przypominająca skórę. Efekt heblowanych desek. Niemożliwe? Classen, wiodący producent podłóg i skrzydeł drzwiowych, wprowadził do swojej oferty nową markę paneli podłogowych Extravagant. Cztery kolekcje, 24 oryginalne dekory, innowacyjne rozwiązania i odważny design pozwolą zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły na wyszukane wnętrza.

Najnowsza marka Classena - Extravagant zawiera innowacyjne rozwiązania zarówno jeśli chodzi o struktury, dekory jak i formaty desek. Daje to możliwość urządzenia wnętrz według nietypowych i wizjonerskich koncepcji.

Marka Extravagant składa się z czterech kolekcji:

  • Tradition - obejmuje panele w siedmiu oryginalnych dekorach (zebrano, drzewo tygrysie, orzech, klon, śliwa, cottage i chateau). Część z nich charakteryzuje się gładką i błyszczącą powierzchnią, a kolejne wyróżnia struktura przypominająca ręcznie heblowane drewno. Niektóre panele Tradition posiadają ponadto dwumilimetrowy zintegrowany podkład wyciszający.
  • History - kolekcję tworzą dekory: jesion XL, dąb ciemny XL, dąb jasny XL, klon, orzech szary i dąb verviers. Jej ważną cechą jest to, że deski można łączyć dowolne deski z zachowaniem ciągłości wzoru (ztzw. Endless Beauty). Dzięki temu panele, bez względu na kolejność układania zawsze będą wyglądały jak długie, naturalne deski.
  • Modern Art - to fantazyjne wzory, nowoczesny design oraz struktura imitująca skórę. To również sześć dekorów o oryginalnie brzmiących nazwach: Magnolia, Cognac, Platyna, Atelier, Loft i Galerie. Nazwy dekorów są tu nieprzypadkowe. Kolekcja sprawdzi się bowiem nie tylko w mieszkaniach i domach artystów, ale również w ich pracowniach i galeriach.
  • Dynamic - obejmuje pięć odcieni dębu i dwa wymiary desek. To idealna kolekcja dla osób, które nie zgadzają się na monotonię we wnętrzu. Kolekcja Dynamic charakteryzuje się także bardzo ciekawą strukturą – powierzchnia podłogi jest matowa, natomiast pory posiadają srebrzysty połysk.
  • Ekstravagant to wyjątkowa marka dla osób, które chcą podkreślać swoją indywidualność. Ze względu na różnorodność struktur i dekorów w pełni zasługuje na nadaną jej nazwę. Co więcej, daje możliwość eksperymentowania z nowymi formami. Podłoga, która się nie kończy. Panele z powierzchnią przypominająca skórę. Efekt heblowanych desek. Kolekcje marki Extravagant sprostają nawet najbardziej wysublimowanym gustom – mówi Anna Górecka, dyrektor ds. reklamy i marketingu Classen.

Panele podłogowe z najnowszej serii posiadają specjalnie wyprofilowane krawędzie zwane V-fugą. Są łatwe i szybkie w montażu dzięki zastosowanemu systemowi Megaloc, a ich krawędzie pokrywa warstwa ISOWAXX, która zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci. Kolekcje Extravagant można stosować we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych oraz w pomieszczeniach użyteczności publicznej o niskim i średnim natężeniu ruchu. 

Ceny podłóg z serii Extravagant wahają się pomiędzy 46,99 a 82,99 zł netto.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: