Zaprawa Murarska M10 ATLASFirma ATLAS rozszerza asortyment swoich produktów o Zaprawę Murarską M10 ATLAS, którą poleca do murowania techniką tradycyjnych, grubych spoin, które pozwalają na korygowanie niedokładności wymiarowych elementów ściennych: cegieł, pustaków oraz innego rodzaju materiałów ceramicznych, wapienno-piaskowych oraz betonowych.

Produkt cechuje wysoka wytrzymałość na ściskanie (≥ 10,0 N/mm²), bardzo dobra urabialność i plastyczność, wysoka przyczepność do podłoża i wydłużony czas gotowości do pracy (wynoszący 4 godziny). Jednorodne rozprowadzenie składników w zaprawie (mieszanki najwyższej jakości spoiwa cementowego, wypełniaczy kwarcowych i dodatków uszlachetniających) w procesie produkcji, gwarantuje jednakowe właściwości robocze M10 ATLAS i parametry techniczne spoin powstałych po związaniu.  

Zaprawa Murarska M10 ATLAS pozwala na wznoszenie kondygnacji nadziemnych, ścian piwnic i fundamentów, zarówno w elementach  zbrojonych i niezbrojonych, podlegających konkretnym wymaganiom konstrukcyjnym.

Zaprawa Murarska M10 ALTAS jest dostępna w workach 25kg.

 

Chcesz być na bieżąco z nowościami z branży budowlanej?

Subskrybuj nasz newsletter

Imię:
Email:

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: