Nieopublikowane

Nowa seria 6 urządzeń BLACK+DECKER™ bez akumulatora spełni marzenia o przyjemnym i tanim majsterkowaniu. Dostępne bez baterii wiertarko-wkrętarki z udarem lub bez, zakrętarka, pilarki szablowa i tarczowa, a także latarka pozwolą uzupełnić zbiór narzędzi i cieszyć się nowymi możliwościami majsterkowania. Wystarczy jeden akumulator by wszystkie włączyć.

Długie zimowe wieczory to idealny czas na próbowanie swoich sił w majsterkowaniu i sprawiających wiele przyjemności pracach rzemieślniczych. Jednak kompletowanie elektronarzędzi, każdego z własnym akumulatorem, wymaga większych nakładów finansowych. Dlatego BLACK+DECKER™ rozszerza serię elektronarzędzi bez baterii. Wystarczy jeden akumulator 18V by wszystkie włączyć. I zaoszczędzić.

Moc akumulatorów

Do elektronarzędzi akumulatorowych potrzebne jest odpowiednie zasilanie. Rozwiązanie BLACK+DECKER™ to akumulatory 1,5 Ah i 2 Ah lub ładowarka z akumulatorem 1,5 Ah. Wszystkie urządzenia z nowej serii posiadają system szybkiego wsuwanego mocowania akumulatora. Akumulator dostępny w zestawie z ładowarką wielonapięciową w cenie 299 zł brutto. Sama ładowarka w cenie 129zł brutto.

Niech się stanie światłość!

Długie jesienne wieczory w warsztacie rozświetli ogumowana latarka BLACK+DECKER™ BDCF18. Umożliwia pracę do 11 godzin na jednym naładowaniu, dając solidny strumień światła z 12 diod LED. Dostosowanie kąta oświetlenia ułatwia obrotowa głowica i wyprofilowana rękojeść, która pozwala postawić latarkę na boku.Waży zaledwie 0,24 kg. Dostępna bez akumulatora i ładowarki w cenie 129 zł brutto.

Niezawodna pilarka szablowa

Do cięcia materiałów drewnianych, metalowych czy tworzyw sztucznych świetnie nada się pilarka szablowa BDCR18N. Pracuje z prędkością do 3000 obr./min, a jej użycie ułatwia beznarzędziowa wymiana ostrza oraz kompaktowa, ogumowana obudowa. Idealnie sprawdzi się do prac na świeżym powietrzu. Dostępna z akumulatorem i ładowarką w cenie 549 zł lub osobno w cenie 329 zł brutto.

Wkręcaj, wwiercaj i zakręcaj!

Wiertarko-wkrętarka BDCDD18No 10 ustawieniach momentu obrotowego, ważąca tylko 1 kg, ułatwia pracę w drewnie i metalu. To 1-biegowe urządzenie jest podstawą wielu domowych prac – skręcania i naprawy mebli, czy majsterkowania. Jeżeli jednak potrzeba większej prędkość, wzmocnionej udarem, dobrym wyborem będzie BDCH188N. Potężna wiertarko-wkrętarka posiadająca 2 biegi i 11 ustawień prędkości obrotu poradzi sobie z cięższymi zadaniami. Jej moc pozwala na wiercenie w drewnie, metalu i murach. Obydwa produkty można nabyć osobno bez akumulatorów lub w zestawie (BDCDDIM18B) z akumulatorami 1,5 Ah i ładowarką. Dobrym uzupełnieniem tego zestawu jest zakrętarka udarowa BDCIM18N, dzięki której bez wysiłku można usunąć każdą starą śrubę czy wkręt. Wiertarko wkrętarka bez akumulatora i ładowarki dostępna w cenie 219 zł brutto, wiertarko-wkrętarka udarowa bez akumulatora i ładowarki dostępna w cenie 269 zł brutto. Zakrętarka udarowa dostępna w cenie 329 zł brutto bez akumulatora i ładowarki lub w zestawie z wiertarko-wkrętarką, 2 akumulatorami i ładowarką w cenie brutto 899 zł.

Niezawodna pilarka tarczowa

Pilarka tarczowa BDCCS18N BLACK+DECKER™ waży zaledwie 2,5 kg i pozwala na prostopadłe cięcie na głębokość do 43 mm i ukośne pod kątem 45° do 35 mm. Dwie antypoślizgowe rękojeści pozwalają na dokładną kontrolę cięcia, a specjalne rozwiązania wydmuchujące pył czynią pracę czystą i precyzyjną. Dostępna w cenie 599 zł brutto wraz z akumulatorem i ładowarką lub osobno w cenie 379 zł brutto.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: